ترخیص

ترخیص در چرخه تامین نقش بزرگی را ایفا می کند. مشتریان می توانند در کانال شرکت از امور و قوانین صادرات و واردات مطلع شوند. نمایندگان متخصص شرکت در گمرکات از تمامی قوانین اطلاع دارند و به صورت کاملا حرفه ای در زمینه ترخیص عمل می کنند. سرویس ترخیص شرکت همچنین شامل ثبت سفارش، مشاوره گمرکی، اسناد و مدارک مورد نیاز می باشد. بزرگترین عامل در ترخیص, شناخت کالا و به روز بودن دانش و قوانین گمرکی است.
شرک حمل و نقل بین المللی کاسپین کارگو پارس با بهره مندی از کادری مجرب درداخل ایران و 180 کشور دنیا از جمله ترکیه، روسیه، امارات متحده عربی و سایر کشورهای همسایه تشریفات گمرکی را تا حد ممکن آسان و سریع نموده است.برای اطلاعات بیشتراز نحوه ارائه خدمات وشیوه ترخیص با متخصصین فروش مجموعه کاسپین کارگو پارس تماس حاصل فرمایید.

حمل زمینی ،دریایی و ریلی

حمل ریلی کاسپین کارگو پارس

حمل و نقل ریلی از دیگر راههای حمل و نقل بین المللی کالا می باشد ، که علیرغم وجود مزایای زیاد، امروزه خیلی مورد توجه مشتریان قرار نمی گیرد.

شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین کارگو پارس ارائه دهنده خدمات حمل ریلی ایران، آسیای میانه (ترکمنستان,ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان) و کشورهای حوزه قفقاز (آذربایجان، ارمنستان، گرجستان)، افغانستان، پاکستان، ترکیه، سوریه، روسیه ، چین و همچنین کشورهای اروپای شرقی و غربی در کریدورهای مختلف آماده حمل محموله از طریق ریلی میباشد.
 حمل دریایی کاسپین کارگو پارس

در دنیای امروز، حمل ونقل دریایی کالا و محموله ها به دلیل استفاده از آب های بین المللی و سهم عمده در انتقال كالا های جهانی از توجه خاصی نسبت به سایر بخش های حمل و نقل بر خوردار می باشد

شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین کارگو پارس با مشارکت شرکت های کشتيرانی برترجهانی خدمات حمل دریایی خود را با انعطاف بسيار بالا ارائه می‌دهد. سرويس‌های ما شامل انواع حمل های دريايی و ترکيبی از بنادر کشورهای حوزه دریای خزر و خلیج فارس و نیز شرق آسیا و همچنین بنادر کشورهای اروپایی می‌باشد.

شرکت کاسپین کارگو پارس با بهره مندی از قراردادهای رسمی همکاری و بهره گیری از کریرهای بزرگ دریایی در بیشتر کشورهای دنیا قادر است، سرویسها و مشاوره های مناسبی را جهت حمل کالاهای وارداتی یا صادراتی در بخش حمل دریایی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

حمل هوایی

شرکت کاسپین کارگو پارس با بهره گیری از شبکه جهانی خود در بیش از 180 کشور جهان، حمل هوایی بار سنگین وارداتی و یا صادراتی شما در کوتاه ترین زمان تا درب محل گیرنده امکان پذیر می سازد. خدمات حمل هوایی بار سنگین این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با بهره مندی از سرویس بزرگترین شرکتهای حمل و نقل طرف قرارداد با کاسپین کارگو پارس و توسط تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد.
شرکت حمل هوایی و حمل و نقل بین المللی کاسپین کارگو پارس با در اختیار داشتن کارت بازرگانی اخذ شده از سازمان گمرکات جمهوری اسلامی قادر به ارائه خدمات باربری و صادرات بارهوایی و خدمات فریت بار در فرودگاه امام خمینی و تمامی فرودگاه های کشور می باشد .این شرکت با دارا بودن کارت بازرگانی و کارت حق العملکاری میتواند خدمات تجاری، گمرکی و تنظیم مدارک برای تجار در فرودگاه را فراهم آورد.

حمل کوریر داخلی و خارجی

حمل سریع بین المللی
حمل سریع بین المللی همواره یکی از دغدغه های مهم تجاری بوده که ارسال سریع کالا و مرسولات خود را از رموز موفقیت خود می دانند. شروع صنعت حمل و نقل بین الملل را از سال 1911، زمانی که اولین پرواز برنامه ریزی شده پست هوایی تاریخ در بریتانیا، بین لندن و برکشایر انجام شد. این پرواز در واقع اولین برنامه‌ریزی شده بود. پس از آن و در ماه اول، 35 مرسوله با 16 پرواز به ارائه این خدمت نوپا پرداختند. در 20 سال نخست، پست سریع بین المللی ارسال بار هوایی رشد چشم گیری داشت و ارسال سریع کالا در این نوع خدمت به نسبت پست ریلی و جاده ای باعث شد توجه زیادی به آن شود

پس از گذشت سال ها و پیشرفت تکنولوژی، امروزه پست بین المللی به عنوان یک صنعت مجزا شناخته می شود
شرکت کاسپین کارگو پارس با ارائه سریع ترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. مرسولات شما در بیش از 220 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده می شود.

حمل سریع داخلی
حمل سریع داخلی همواره یکی از پرکاربردترین و مهم ترین خدماتی است که شرکت های حمل سریع داخلی آن را ارایه می کنند. از انجایی که کشورعزیز ما دارای وسعت جغرافیایی زیادی است لذا ارسال بار به تهران و شهرستان ها از نیازهای اساسی مردم در زمینه حمل سریع داخلی است.
خدمات تحویل یک روزه داخل کشور گزینه ای مورد اطمینان و مناسب جهت تحویل مرسولات در روز بعدی کاری در شهر مورد نظر می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با امور مشتریان شرکت کاسپین کارگو پارس تماس حاصل فرمایید.

مشاوره در حمل و نقل و بازرگانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

عجله کنید! امروز تماس بگیرید و دریافت کنید

اولین مشاوره را رایگان دریافت کنید!