شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین کارگو پارس

شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین کارگو پارس مفتخر است با بهره‌گیری از کادری مجرب و حرفه ای کلیه خدمات تخصصی حمل و نقل کالا بصورت حمل هوایی، دریایی ، حمل ریلی ، حمل زمینی شامل ترانزیت ، حمل و نقل بین المللی (کریری، فورواردری) ، تخلیه و بارگیری در بنادر، انبارداری،بسته بندی،ترخیص، امور لجستیک و حمل و نقل داخلی را مطابق با نیاز مشتریان ارائه نماید. هدف اصلی ما آن است که با ارسال سریع، مطمئن و با قیمت مناسب رابطه‌ای دراز مدت با مشتریان برقرار نماییم.

تجربه ما

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

چرا مارا انتخاب کنید؟

تنوع

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

توجه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

شفافیت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

تمامیت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه.

تصاویر از شرکت ما

مشتریان ما