حمل کوریر داخلی و خارجی

 

حمل سریع بین المللی

حمل سریع بین المللی همواره یکی از دغدغه های مهم تجاری بوده که ارسال سریع کالا و مرسولات خود را از رموز موفقیت خود می دانند. شروع صنعت حمل و نقل بین الملل را از سال 1911، زمانی که اولین پرواز برنامه ریزی شده پست هوایی تاریخ در بریتانیا، بین لندن و برکشایر انجام شد. این پرواز در واقع اولین برنامه‌ریزی شده بود. پس از آن و در ماه اول، 35 مرسوله با 16 پرواز به ارائه این خدمت نوپا پرداختند. در 20 سال نخست، پست سریع بین المللی ارسال بار هوایی رشد چشم گیری داشت و ارسال سریع کالا در این نوع خدمت به نسبت پست ریلی و جاده ای باعث شد توجه زیادی به آن شود

پس از گذشت سال ها و پیشرفت تکنولوژی، امروزه پست بین المللی به عنوان یک صنعت مجزا شناخته می شود.
شرکت کاسپین کارگو پارس با ارائه سریع ترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. مرسولات شما در بیش از 220 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده می شود.

حمل سریع داخلی

حمل سریع داخلی همواره یکی از پرکاربردترین و مهم ترین خدماتی است که شرکت های حمل سریع داخلی آن را ارایه می کنند. از انجایی که کشورعزیز ما دارای وسعت جغرافیایی زیادی است لذا ارسال بار به تهران و شهرستان ها از نیازهای اساسی مردم در زمینه حمل سریع داخلی است.
خدمات تحویل یک روزه داخل کشور گزینه ای مورد اطمینان و مناسب جهت تحویل مرسولات در روز بعدی کاری در شهر مورد نظر می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با امور مشتریان شرکت کاسپین کارگو پارس تماس حاصل فرمایید.

74 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشتن دیدگاه